Een geluidsopname van de uitvaartplechtigheid is tegenwoordig al heel gewoon. Maar ook een fotoverslag of een video-opname is niet meer ongebruikelijk.
Steeds vaker komt het voor dat er opname's worden gemaakt tijden de dag van de uitvaart. Om deze later nog eens rustig door te kunnen nemen en alle indrukken te kunnen verwerken. Of om nabestaanden die door omstandigheden niet aanwezig zijn bij de uitvaart, toch een goed beeld te geven van het afscheid.
In het crematorium is in ieder geval opname-apparatuur aanwezig voor een geluidsopname. Maar op andere locatie's is dat niet altijd het geval. Dan nemen wij onze eigen opname-apparatuur mee en maken een opname voor u.
Voor het maken van foto's kan door de nabestaanden zelf iemand worden ingeschakeld, bijvoorbeeld een familielid. Maar ook wij kunnen een fotoverslag voor u maken. Tijdens het maken van de foto's blijven we altijd op de achtergrond.
Als u de dag van de uitvaart wilt laten vastleggen op video, schakelen we hiervoor een gespecialiseerd bedrijf in die een goed beeld maakt van het afscheid.






