Er branden 14 kaarsjes
De herdenkingsplek van:
Bewonderenswaardig was haar levenskracht. Sterk was zij in haar strijd tegen haar ziekte. Groot was haar liefde voor haar dierbaren. Nu is in alle rust onze lieve, zorgzame moeder en oma van ons heengegaan.
Lieve familie,
15 jaar mocht ik "Sijtz" kennen.
Als bijna buurvrouw had ze altijd een groet en altijd een lach. De vriendschap kwam pas later. Samen handwerken als hobby, of ik even wilde helpen ( of iets afmaken :-) ) We gingen naar de jaarmarkt en beklommen het Forum. En ook liep ze mee in de 12 uurs wandeling van de de loop voor geluk.
Elke avond deed ze een ommetje rond ons blok. De controle of het bij ons allemaal goed ging. En natuurlijk was ze ons poezenvrouwtje en zorgde ze tijdens de vakanties beter voor Oreo dan dat we zelf kunnen.
Ze stond voor iedereen klaar en was altijd in voor gezelligheid.
14 november staat in het teken van Sijtzke. Maar wat zal ik nog vaak aan haar denken en wat ga ik haar missen.
Heel veel sterkte voor jullie allemaal.
Verdrietige familie van Sijtzke,
Mijn eerste herinnering aan Sijtzke is toen we op de lagere school bij elkaar in de klas zaten. We vierden koninginnedag en liepen naast een versierde wagen met allebei een lint in de hand. Er moet nog een foto van zijn maar weet niet waar die is gebleven.
We kwamen elkaar weer hier in Winsum tegen en af en toe hadden we een gesprek over haar en mijn ziekzijn.
Helaas is zij er nu niet meer en nemen we morgen afscheid van haar.
Jij bent mijn hele leven al m'n tante.
Toen ik als kleine jongen met mijn ouders vrijwel elke zaterdagmiddag op bezoek ging bij opa en oma. En toen ik je mocht ''meehelpen'' met je huiswerk voor de mavo terwijl je bij ons op bezoek was.
En later tijdens de vele logeerweken bij jullie aan de Dobvenne in de zomervakantie. Dan deden we samen mee aan de zwemvierdaagse. 's Avonds speelde ik dan met jou en Kees een potje Risk. Mijn liefde voor dat spelletje is toen ontstaan.
Ook gingen we vaak in het Hemelvaartsweekend kamperen met jullie en mijn ouders.
Tijdens de gezamenlijke Sinterklaasfeesten maakten jij en ik elk voor alle aanwezigen een gedicht. Het was leuk om iedereen daarin op de hak te kunnen nemen.
Maar ook de oudejaarsavonden, verjaardagen en natuurlijk naar de Beestenmarkt.
Jij hebt de afgelopen jaren een behoorlijke strijd moeten leveren en nu moeten we afscheid van je nemen. Maar de vele herinneringen blijven voor altijd in mijn gedachten.